19 жовтня

Прогрес – Кудрівка: огляд матчу 9 туру Суперліги

Іващик Владислав

Прогрес (Крюківщина) 0:5 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Іващик Владислав -2, Сухенко Олександр, Литовченко Олексій, Проневич Дмитро

9 тур Суперліги приніс чергові 3 очки Кудрівці.

На початку гра складалася не дуже вдало для нашої команди. Створили купу моментів, але м’яч вперто не йшов у ворота. Іващик, Долгопятов, Проневич, Лещенко, Боровець – всі ці гравці мали шанс відкрити рахунок вже в першій половині гри. Добре, що надалі хлопців зібралися й почали забивати.

Першим реабілітувався Іващик, який скористався помилкою центрального захисника Прогресу й перекинув голкіпера – 0:1. У першому таймі залишалося грати близько 10 хвилин й за цей час подвоїти рахунок міг Долгопятов, та господарів врятувала стійка воріт.

У другому таймі “Кудрівка” виглядала не менш потужно й зуміла довести рахунок до розгромного.

Спочатку довгу передачу від Кушніра головою замкнув Сухенко – 0:2. Згодом дубль оформив Іващик, який перед цим змарнував дві стовідсоткові нагоди. Знову закидання в штрафну від Кушніра, Боровець скоріше робив простріл, але м’яч від захисника зрикошетив у стійку, а від неї на добиванні вдало зіграв Владислав – 0:3.

Тут вже “Прогрес” мав свій шанс забити. Після подачі з кутового м’яч опинився у гравця господарів, який метрів з восьми пробив над поперечкою воріт Следзевського.

Наша команда не збавляла оберти й забила вчетверте. Боровець віддав направо на Литовченка, який з’явився на заміну, і Олексій в дотик пробив у дальній кут.

Останній гол у матчі забили після стандарту. Подача зі штрафного, Лаштур скидає на лінію воротарського майданчика, а Проневич головою робить рахунок 0:5.

Суперліга вже на фінішній прямій. Команда Протченка й надалі лідирує в таблиці, але наступна гра може все змінити. Грати доведеться проти “Сокола”, який йде другим та відстає від нас на 3 очки.