Нічия Кудрівки та Роніна й інші результати 3 туру чемпіонату Київщини

Кудрівка (Ірпінь) перед матчем проти ФК Ронін

“Кудрівка” (Ірпінь) 1-1 Ронін (Лісне)
Голи: Гида, 90+2 – Кульгук, 16.

Пропустивши гол у першому таймі “Кудрівка” змогла відігратися тільки у компенсований арбітром час. Голи, моменти матчу, а також коментар головного тренера Олександра Протченка дивіться у відеоогляді:

У центральному матчі 3 туру “Джуніорс” здобув вольову перемогу над “Денгофом”. Поступаючись у матчі 1-2, команда зі Шпитьків змогла зрівняти рахунок на 85 хвилині, а переможний м’яч забила на 90+2 хвилині.
Цікавий матч видався між “Соколом” та новачком вищої ліги ФК “Городок-1998”. За рахунку 1-1 у “Городка” сталося вилучення на 53 хвилині, а через 5 хвилин вони вже поступалися у рахунку. Проте, команда не здалася й на 72 хвилині змогла зрівняти рахунок з пенальті, а у доданий час на 90+1 хвилині й взагалі забити переможний м’яч. Дуже прикра поразка для минулорічного тріумфатора кубка.

• Сокіл 2–3 Городок-1998.

У турнірній таблиці вищої ліги після 3 турів у лідерах “Дружба” та “Нива”. “Кудрівка” разом з “Джуніорсом” мають по 5 очок й займають 5 та 4 місця відповідно.