Прикра поразка Кудрівки та інші результати 17 туру чемпіонату аматорів

“ЛНЗ” 3-0 “Кудрівка”
Голи: Норенков (48, 83), Калугін (70).
Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Даценко Сергій (к), Іоша Олександр, Щедраков Павло, Сердюк Мирослав – Полончак Михайло, Сираш Микола, Зубашівський Володимир, Порохня Андрій, Волошин Назар, – Грищенко Артем.
Заміни: Кулик Дмитро, Круковець Валентин, Руденко Олександр, Бондар Євген, Романенко Дмитро, Валько Євген, Тимошенко Олексій.

Гру розпочинали другим номером, розраховуючи більше на контратаки. Перший тайм закінчили нулями на табло, з невеликою перевагою “ЛНЗ”.
У другому таймі все пішло не за планом з перших хвилин. Після подачі кутового вибили м’яч за межі штрафної, де гравець “ЛНЗ” з льоту поцілив у дев’ятку наших воріт. Почали грати відкритіше, швидше переходити в атаку, щоб відігратися. Натомість отримали другий пропущений м’яч після подачі з кутового на 70 хвилині. А на 83 хвилині, знову ж після навісної подачі, “Кудрівка” пропустила втретє. Свої моменти реалізувати не вдалося, тому прикра поразка 0-3.

Тепер у команд однакова кількість очок у таблиці, але “Кудрівка” має гру в запасі.