01 червня

Результати 22 туру: Кудрівка завершує виступи в аматорському чемпіонаті цього сезону.

“Кудрівка” 2-3 “Вікторія”
Голи: Валько (30), Волошин (61) – Борисенко (4), Акімов (27), Михайлюк (44).

Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Руденко Олександр, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Сираш Микола, Зубашівський Володимир, Порохня Андрій, Валько Євген, Волошин Назар – Грищенко Артем.
Заміни: Тимошенко Олексій (в), Кулик Дмитро, Полончак Михайло, Бондар Євген, Солодаренко Роман, Мазепа Микола, Даценко Сергій.

Поразка в останньому турі групового етапу не дозволила нашій команді зайняти третє місце та продовжити виступи у чемпіонаті. Прикро, що в такому важливому матчі команда пропустила не обов’язкові голи з помилок, які до цього не допускала. Програвши перший тайм 1-3 важко було розраховувати на успіх, але “Кудрівка” не здавалася і йшла до кінця. Другий тайм перемоги 1-0, але у підсумку гірка поразка, яка підвела до завершення виступи наших хлопців у чемпіонаті України. “Вікторія” у цьому матчі відіграла грамотно, десь по рахунку, та додала собі ще три очки в таблицю.

Голи та епізоди матчу дивіться в огляді:

Як і передбачалося, “Олімпія” вдома обіграла “Білу Церкву” та набрала на 1 бал більше “Кудрівки”, що у підсумку дозволить команді боротися за золото у чемпіонаті аматорів.

22 тур:

• Єдність 1–0 АФСК Київ
    29.05. 14.00. Стадіон “Перспектива” (Київ)
  • Олімпія 5–0 ФК Біла Церква
    29.05. 15.00. Стадіон “Ювілейний” (Пирятин)
  • ФК Кудрівка 2–3 Вікторія
    29.05. 15.00. Стадіон “Юність” (Чернігів)
  • МФК Первомайськ 0–5 Лівий Берег
    29.05. 15.00. Стадіон “Лівий Берег” (Гнідин)
  • Атлет 1–1 Любомир
    29.05. 16.15. Стадіон “Атлет” (Київ)
  • ЛНЗ – вільний

Підсумкова таблиця Групи 2 чемпіонату України серед аматорів:

Коментарі головного тренера Бабора Олександра після матчу та плани команди на майбутнє: