15 березня

Результати 3 та 4 турів групи Б на меморіалі Кирсанова-2021

“Кудрівка” (Ірпінь) на минулих вихідних зіграла 3 та 4 тур на меморіалі Кирсанова.

13 березня підопічні Олександра Протченка розписали нічию 1-1 з мирівською “Дружбою”. Перший тайм команди завершили без забитих голів. На початку другого тайму “мирівці” вийшли вперед зусиллями Сотника. “Кудрівка” зуміла зрівняти рахунок тільки на 81 хвилині – голом відзначився Кошляк.

Також у нічию 0-0 у 3 турі зіграли Городок-1998 та Полісся. Ще два представники групи Б “Лівий Берег” та “Вікторія” у суботу не грали. Матч було перенесено через негоду.

Недільний матч проти “Вікторії” із Києва “Кудрівка” завершила розгромною перемогою 6-1. Голами за команду відзначились: Кошляк, 12, Кушнір, 34, (пен), Шамрай, 50, Радченко, 57, 71, Продан, 88.

Дещо несподівано “Полісся” обіграло “Дружбу” з рахунком 2-1. Завдяки цій перемозі, представники Житомирщини піднялись на 2 місце у таблиці.
У третій дуелі туру “Лівий Берег” обіграв “Городок-1998” з рахунком 3-0. Футболісти з Василькова тримались до 60 хвилини, але потім за 5 хвилин пропустили два м’ячі й шанси зачепитися за очки стали примарними. А на 82 хвилині крапку у матчі поставив широковідомий гравець київської команди Іван Кривошеєнко.

Перед заключним 5 туром “Кудрівка” очолює турнірну таблицю групи та має хороші шанси на вихід у півфінал. Для цього нашій команді треба не програти “Лівому Берегу” 20 березня. Взагалі, шанси на 1 місце групи є у трьох команд: “Кудрівки”, “Лівого Берега” та “Полісся”. Всі ці команди можуть набрати по 10 очок й кращу команду будуть визначати за додатковими показниками.