Результати 3 туру чемпіонату Менського району

Голи: Кошовий Сергій -2, Атаманюк Ігор -2, Делеуров Богдан (пен.).

Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій – Савицький Станіслав, Кошовий Сергій, Міщенко Ігор (к), Клименко Віталій – Рудя Євген, Штакал Віталій, Делеуров Богдан, Кузьменко Максим – Атаманюк Ігор, Бруй Олександр.
Заміни:
Біжовець Володимир, Тарасенко Максим, Засько Богдан, Кохан В’ячеслав.

В 3 турі районна команда “Кудрівки” грала виїзний матч у с. Волинка проти місцевої однойменної команди.

Як і личить фавориту, “Кудрівка” з перших хвилин взяла м’яч під свій контроль та почала створювати моменти. Господарі поля більше були зосереджені на обороні та виходами в контратаки. Атаманюк, Бруй, Делеуров могли відкривати рахунок, але не щастило. Уже ближче до завершення першого тайму після удару Штакала м’яч влучив у руку захиснику “Волинки” й суддя призначив пенальті. Делеуров реалізував одинадцятиметровий і наша команда вийшла вперед. Але ненадовго. В одній з контратак суперник впав у нашій штрафній й суддя також поставив пенальті, який також був реалізований. Тож 1-1 і кінець 1 тайму.

У другому таймі картина не змінилася. Ближче до середини Кузьменко заробив пенальті, але цього разу Делеуров не реалізував його. Та “Кудрівка” не зупинялася й гнула свою лінію. Вище піднявся Кошовий і атаки нашої команди стали ще гостріші. В одному епізоді Делеуров забив, але суддя відмінив гол через сумнівний офсайд. Та господарі все ж не витримали й “Кудрівка” буквально за 5 хвилин забила три голи, а згодом й четвертий – по дублю на рахунку Атаманюка та Кошового. Всі голи та моменти дивіться в огляді гри.

Результати 3 туру:

• Волинка 1-5 Кудрівка
  • Авангард 16-0 Ніка
  • В’юнка 1-1 Полісся
  • Десна 4-1 Чапаєв
  • Торнадо 3-4 Куковичі

У турнірній таблиці після 3 турів “Кудрівка” та “Авангард” йдуть без втрат та мають по 9 очок.