Результати 6 туру чемпіонату Чернігівщини

Команда “Кудрівки” перед грою проти ФК “Ріпки”

Північна зона

“Кудрівка” 0-1“Ріпки”

Дуже цікава гра з великою кількістю моментів, які команди не змогли реалізувати, забивши лише один м’яч на двох.

Загалом гра була рівна. Перший тайм завершився нулями, хоча в обох команд було по кілька хороших спроб розмочити рахунок. Найнебезпечнішим був удар від Ветохи, але “Ріпки” врятувала штанга.

Гості активніше розпочали другий тайм й мали кілька хороших нагод. В одному з таких епізодів каркас воріт вже врятував “Кудрівку”: після дальнього удару м’яч потрапив у поперечку.

Підопічні Даценка відповіли ще більш небезпечно й мали відкривати рахунок, але Писанка з кількох метрів примудрився влучити в голкіпера, який вже був відіграний на дальній штанзі.

На 76 хвилині Савицький сфолив у штрафній і “Ріпки” отримали право на пенальті. Але чудово зіграв Тимошенко й відбив цей одинадцятиметровий удар. Пройшло кілька хвилин й суперника знов виручила стійка воріт. Це Делеуров, який з’явився на заміну, потужно пробив з кута штрафного майданчика.

А на 87 хвилині “Ріпки” вийшли вперед забивши після подачі з кутового. Часу, щоб відігратися залишалось мало й фінальний рахунок залишився на користь гостей.

Відеоогляд матчу:

У турнірній таблиці команда опустилась на 3 сходинку.

Південна зона

“Голд Нафта” 1-2 “Кудрівка-2”
Голи Кудрівки: Кулик Дмитро, Волошин Назар (пен.)

Як і у попередній грі між командами, “Кудрівка-2” перемагає в один м’яч.

Перший тайм господарі провели дуже слабо, не створивши жодного більш менш гострого моменту біля воріт “Кудрівки-2”. Натомість підопічні Бабора мали купу моментів, але реалізація підводила, хоча вийти вперед змогли вже на 15 хвилині. Вовк обігрався з Вальком, ввійшов до штрафної й прострілив, де на дальній стійці Кулик з другої спроби відправив круглого в сітку воріт бахмацької команди. Другий гол забили аж у доданий арбітром час до першого тайму. Волошин реалізував пенальті, який сам і заробив.

Друга половина зустрічі вдалася господарям поля набагато краще. Скоротити відставання в рахунку “Голд Нафта” могла вже на самому початку другого тайму після помилки Татаренка, але тоді “Кудрівку-2” врятувала штанга. Свій гол суперник забив з пенальті у середині тайму й на більше їх не вистачило.

Наша команда мала шанси закрити гру, але ними також не скористалася, тож рахунок 1-2 так і залишися на табло.

У турнірній таблиці зони без змін – “Кудрівка-2” беззаперечний лідер.