25 жовтня

Кудрівка-2 – чемпіон, Кудрівка втрачає третю сходинку: результати 7 туру вищої ліги

Кудрівка-2 – чемпіон Чернігівської області 2021

23 жовтня були зіграні матчі 7 туру чемпіонату Чернігівщини.

“Кудрівка-2” 5:0 СК “Мена”
Голи: Волошин Назар -4, Зубашівський Володимир (пен.)
Вилучення “Мена”: Зелений Андрій -36, Прищенко Андрій – 74.

Матч у якому команда Бабора Олександра могла стати чемпіоном, що і зробила.

З перших хвилин “Кудрівка-2” притисла “Мену” на своїй половині й почала створювати моменти. На 7 хвилині Кулик пробивав з кількох метрів, але голкіпер суперника дивом врятував. Взагалі, воротаря “Мени” можна сміливо назвати кращим гравцем команди, адже якби не він, то у сітку воріт влетіло набагато більше голів.

Наша команда марнувала моменти аж до 29 хвилини, коли нарешті відкрив рахунок на добиванні Назар Волошин. До цього на 24 хвилині суперник мав напевно найгостріший момент – нападник втік практично віч-на-віч з Татаренком, але Максим зіграв надійно.

36 хвилина – “Кудрівка-2” б’є пенальті. Волошин пробивав штрафний і влучив у руку захиснику, за що рефері поставив одинадцятиметровий. Це обурило півзахисника суперника Андрія Зеленого, який почав сперечатися з арбітром й отримав дві жовті картки. Зубашівський забив пенальті й подвоїв перевагу “Кудрівки-2”.

На 42 хвилині Валько м’яко подав на дальню стійку, а Волошин оформив дубль – 3:0 й команди пішли на перерву.

2 тайм пройшов за тим же сценарієм: наша команда домінувала, а “Мена” відбивалася. Багато моментів “Кудрівка-2” змарнувала, але вдалося забити ще 2 м’ячі. На 68 та 85 хвилині відзначився Волошин. Ще два голи у 2 таймі (від Вовка та Зубашівського) було не зараховано, а суперник з 74 хвилини грав у дев’ятьох.

“Голд Нафта” 2:0 “Кудрівка”.

До гри “Кудрівка” була третьою, й у разі перемоги могла стати другою, адже “Прогрес” втратив очки. Натомість маємо програш й команда йде на 4 сходинці.

У 1 таймі краще виглядали господарі, вони мали більше моментів, один з яких вдалося реалізувати. Можливо “Кудрівка” більше володіла м’ячем, але по гостроті епізодів явно поступилася “Голд Нафті”. На 27 хвилині гравець бахмацької команди прострілив від кутового прапорця, а наші захисники дозволили пробити іншому гравцю господарів – 1:0. У першій половині більше голів не було.

Другу половину, особливо кінець зустрічі, гостріше провела “Кудрівка”. За рахунку 1:0 наша команда претендувала на пенальті, й судячи з повтору, скоріше він там був, але в грі суддя вирішив інакше. Згодом шанс зрівняти був у Писанки (до речі, його й збивали раніше в моменті з непризначеним пенальті), але Владислав приблизно на лінії воротарської зони почав зупиняти м’яч, замість того, щоб пробити й запоров момент.

Тоді вже “Голд Нафта” забила вдруге й вирішила питання щодо переможця матчу. Атака по правому флангу завершилась не сильним пасом в штрафну, де його отримав футболіст господарів й пробив точно в кут – 2:0.

Один гол ще могла відквитати “Кудрівка”, але після удару Заворотного вдало зіграв голкіпер суперника.

Тепер “Кудрівці”, щоб зайняти призове місце потрібно перемагати “Голд Нафту” в домашній грі.

“Кудрівка-2” 8 тур проведе в Мені. Хоча матч уже не буде мати турнірної ваги для команди Бабора Олександра, але вона все ж буде грати тільки на перемогу.