Результати 8 туру чемпіонату Менського району

Голи: Делеуров Богдан -6, Бруй Олександр -2, Герасименко Сергій.

Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Міщенко Ігор, Тарасенко Максим – Клименко Віталій, Рудя Євген, Кошовий Сергій, Штакал Віталій, Солодаренко Роман (к) – Делеуров Богдан, Бруй Олександр.
Заміни:
Даценко Сергій, Герасименко Сергій, Кохан В’ячеслав, Біжовець Володимир, Засько Богдан.

Цього туру “Кудрівка” приймала одного з аутсайдерів чемпіонату – команду “Чапаєв” із Садового.

Уже на 5 хвилині матчу Бруй Олександр вивів “Кудрівку” вперед після передачі з флангу від Кошового. Змарнувавши кілька моментів, вдруге наша команда забила тільки в середині тайму. На 22 хвилині свій шанс використав Делеуров Богдан та перекинув голкіпера суперника. Через 5 хвилин Богдан вже оформив дубль пробивши в дальній кут воріт з меж карної зони. А за кілька хвилин до завершення першого тайму дубль оформив і Бруй.

Відразу після 1 тайму відбулися три заміни у “Кудрівки”. Кошовий, Рудя та Бруй пішли відпочивати, а замість них на поле вийшли Герасименко, Біжовець та Даценко. І вже на початку 2 тайму Герасименко забиває п’ятий гол команди у цьому матчі. Сергій відгукнувся на передачу з правого флангу і головою пробив під поперечку. На 56 хвилині Делеуров оформив хет-трик, реалізувавши вивірений пас від Солодаренка Романа. А через дві хвилини Богдан, замкнувши подачу з флангу, забив і вчетверте. Та це був ще не кінець й до кінця гри Богдан ще двічі засмутив голкіпера із Садового.

Тож розгром 9-0 і команда готується до гри із В’юнкою, яка відбудеться 4 липня о 13:00 у Сосниці.