15 червня

Результати команд Кудрівки у 1 турі чемпіонату Чернігівщини

У чемпіонаті Чернігівської області розпочали свої виступи одразу дві команди нашого клубу. У Північній зоні за “Кудрівку” грають молоді футболісти та гравці районної команди, а у Південній зоні за “Кудрівку -2” грає аматорський склад.

У 1 турі “Кудрівка” вдома приймала СК “Мену” й зіграла в нічию 1-1.

1 тайм команда провела не впевнено, але у другій половині зустрічі переграла суперника. Пропустивши на 18 хвилині, відігралися лише на 72 – Кошовий Сергій після подачі кутового вколотив м’яч у сітку воріт.

Щоб довести матч до перемоги не вистачило трохи фарту й об’єктивного суддівства. На 75 хвилині Єгор Бакун пробивав по воротах і влучає у руку захиснику СК “Мени” – це пенальті, але суддя робить вигляд, що нічого не бачить й продовжує гру. За кілька хвилин до завершення основного часу “Кудрівка” забиває гол, але боковий підіймає офсайд, якого насправді нема. Фінальний свисток зафіксував нічию.

У Південній зоні “Кудрівка-2” грала у м. Носівка проти команди “Кристал”. Рахунок 15-0 на користь нашої команди. Голи забивали на будь-який смак. Валько навіть забив майже з центра поля. Взагалі Євген у матчі відзначився 6 разів, 5 м’ячів на рахунку Круковця, два голи забив Бабор Олександр й по голу на свій рахунок записали Іоша та Зубашівський.

Але констатуємо те, що ця грала вже не має ніякого значення, адже “Кристал” знявся з чемпіонату. Раніше, перед початком 1 туру знялась команда з Прилук. Тепер склади обох зон змінилися, як і календар 1 кола, з яким можна ознайомитися тут.