21 лютого

Результативна нічия у матчі проти Полісся

ФК “Кудрівка” 2-2 ФК “Полісся”

Стартовий склад команди: Татаренко М. (в) – Щедраков П., Даценко С.(к), Кубенко Я., Сердюк М. – Бондар Є., Сираш М., Валько Є., Порохня А., Кулик Д. – Грищенко А.

Голи Кудрівки: Даценко Сергій, Порохня Андрій.

У 3-му турі меморіалу Щанова втрачаємо очки у матчі з Поліссям. Всі голи матчу були забиті у першому таймі. Вже на початку вийшли вперед: після кутового відзначився капітан команди Сергій Даценко. За кілька хвилин зуміли подвоїти перевагу. Після розіграшу на лівому фланзі й передачі у штрафний майданчик, Валько скинув під удар Порохні й Андрій ударом в один дотик забив гол. Полісся зуміло скоротити відставання після подачі штрафного удару. А вже перед закінченням першого тайму рахунок зрівняли з кутового. Таким чином пропускаємо після стандартів.

Другий тайм пройшов за переваги Кудрівки, як і весь матч, але забити не вдалося. Точніше гол то забили, але суддя відмінив взяття воріт через офсайд. Мали багато моментів, поцілили в перекладу з кількох метрів, але фінальний свисток зафіксував нічию. Тож, після двох матчів у групі маємо поки що 4 очки й посідаємо 2 місце. На 1 місці йде Дружба, маючи 6 очок і з якою ми зіграємо наступний матч 27 лютого.