13 вересня

Розгром та нічия від команд Кудрівки на старті вищої ліги Чемпіонату Чернігівщини

Кудрівка-2 перед матчем з ФК Корюківка

У суботу, 11 вересня, розпочалась вища ліга чемпіонату Чернігівської області. Як відомо, наші обидві команди вийшли до вищої ліги й надалі навіть будуть грати між собою, але поки що суперниками були команди з Корюківки та Остапівки.

Кудрівка-2 11:0 ФК Корюківка
Голи: Волошин Назар -5, Круковець Валентин -2, Кулик Дмитро -2, Вовк Роман -2

Розпочали команди “Кудрівка-2” й “Корюківка”. У груповому етапі з командою “Кудрівка” футболісти Корюківки поступилися 0-1 на виїзді, а вдома зіграли 0-0. Але з цією командою боротьби не вийшло. 11 пропущених м’ячів (6 у першому таймі та 5 у другому) й розгромна поразка.

Це ще треба брати до уваги, що “Кудрівка-2” грала не найсильнішим складом, адже відразу після гри їхала до Охтирки й тренер Бабор дав основі перепочинок перед матчем чемпіонату України.
Огляд матчу :

Молода “Кудрівка”, укомплектована декількома ветеранами гостювала у Варві, де грала проти ФК “Прогрес”.

Прогрес 2-2 Кудрівка
Голи: Катинов Владислав, Атаманюк Ігор (пен.)

Наші футболісти показали два протилежні за змістом гри тайми. Повністю переграли суперника у першій половині й заслужено вели у рахунку. Спочатку Катинов добив м’яч після проходу по флангу Ветохи, а згодом іменинник Атаманюк заробив пенальті та реалізував його.

Другий тайм вже прогресівці виглядами краще й змогли зрівняти рахунок. У першому пропущеному м’ячі захисник “Кудрівки” загубив гравця “Прогресу” на дальній стійці й той зіграв на випередження. Другий м’яч влетів у ворота нашої команди після кутового і серії передач головою від суперника, останню з яких добили з близької відстані під поперечку.

Два пропущені голи дещо активізували “Кудрівку”, яка в останні хвилин 10 грала в атаці, але вийти вперед не змогла. Варто віддати належне голкіперу “Прогресу”, який за кілька хвилин до закінчення потягнув удар Заворотного.

За тиждень команди зустрінуться знову: “Кудрівка-2” поїде в Корюківку, а “Кудрівка” прийматиме вдома “Прогрес”.

В інших матчах “Мена” вдома перемогла “Голд Нафту” 1-0, а ніжинці обіграли на виїзді “Ріпки” 3-2.

У турнірній таблиці лідером залишається “Кудрівка-2”, “Кудрівка” піднялась на 5 позицію через кращу різницю м’ячів в порівнянні з “Голд Нафтою”.