06 лютого

Розгромна перемога Кудрівки на Зимовій іскрі

“Нива-2” 0-8 ФК «Кудрівка»
Голи: Кузьменко Максим – 2, Малецький Максим – 2, Делеуров Богдан, Тарасенко Максим, Порохня Андрій, Зубашівський Володимир.

Відбувся перенесений 7 тур чемпіонату Зимової іскри, де наша команда грала проти команди “Нива-2”. Погода внесла свої корективи у матч, було багато ділянок з намерзлим льодом й тому футболістам обох команд доводилось грати обережно.

Уже на початку Кудрівка заволоділа ініціативою й почала створювати моменти, але забити вдалося ближче до середини тайму: гол на рахунку Тарасенка М. Згодом подвоїв перевагу Делеуров Б., скориставшись моментом у штрафній суперника. Нива-2 за весь тайм мала один напів момент, але не скористалася ним. На перерву пішли з рахунком 0-2.

Другий тайм провели ще більш ефективно та ефектно. Двічі відзначився Кузьменко М., два класні голи п’ятою забив Малецький М. й по м’ячу записали на свій рахунок Порохня А. та Зубашівський В., який потужним ударом за дальньої відстані поцілив у кут воріт суперника. Нива-2 також зіграла краще ніж у 1-му таймі, мала стовідсотковий момент для взяття наших воріт, але досвідчений Кохан В. відбив цей удар.

Тож маємо чергові три очки та продовжуємо очолювати турнірну таблицю групи А.