06 березня

Розгромна перемога Кудрівки над Черніговом-2

“Кудрівка” 8-0 “Чернігів-2”
Голи: Делеуров Богдан – 3, Атаманюк Ігор – 3, Зубашівський Володимир, Малецький Максим

Друга гра у фінальній частині першої ліги Зимової іскри завершилась ще більш впевненою перемогою Кудрівки, аніж перша. Розпочав погром суперників Делеуров Богдан вже через 5 хвилин після стартового свистка. Згодом до нього приєднався і кращий бомбардир команди на цьому турнірі Атаманюк Ігор, який до кінця 1 тайму оформив хет-трик. “Чернігів-2” також мав забивати. Був небезпечний штрафний, який пробили у стінку, а також вихід два в одного на нашого воротаря, але удар впритул парирував досвідчений Кохан В’ячеслав. 4-0 після першого тайму і перевага по грі на нашу користь.

Другий тайм видався також результативним. Делеуров забив ще два м’ячі, а також по голу на свій рахунок записали Зубашівський Володимир та Малецький Максим. Як і в кожному матчі, ще кілька хороших моментів не реалізували. У суперників очевидних гольових моментів за 2 тайм не було. Фінальний свисток зафіксував рахунок 8-0 на користь “Кудрівки”.

У команди залишається одна гра наступної суботи й у разі перемоги або нічиї – “Кудрівка” чемпіон!