Сухі розгромні перемоги від Кудрівки у 8 турі чемпіонату Чернігівщини

“Кудрівка” перед грою з командою “Городня”

Північна зона

Кудрівка 5-0 Городня
Голи: Катинов Владислав -2, Пискун Артем, Писанка Владислав, Ветоха Вадим.

Команда Сергія Даценка приймала аутсайдера зони, команду із Городні. Гра пройшла під контролем “Кудрівки” з поодинокими контрвипадами городнянців. Попри великий підсумковий рахунок, мінімальна перевага 1-0 на користь нашої команди трималась аж до 73 хвилини.

У турнірній таблиці зони “Кудрівка” покращила позиції після цього туру. Наступна гра команди буде проти ФК “Борзна”.

Південна зона

Курінь 0-4 Кудрівка-2
Голи: Панько Владислав, Круковець Валентин (пен.), Вовк Роман (пен.), Волошин Назар.

В іншій зоні обійшлось без несподіванок й наша команда прогнозовано обіграла “Курінь”, навіть попри ротацію складу.

Рахунок відкрив Панько, який забив дебютний гол за нашу команду. Згодом Владислав мав ще кілька чудових нагод забити, але не реалізував їх. Подвоїв перевагу “Кудрівки-2” Круковець з пенальті перед закінченням 1 тайму.

У 2 таймі наша команда також двічі забила у ворота господарів. Спочатку пенальті, який заробив Волошин, реалізував Вовк, а згодом і сам Назар відзначився забитим м’ячем.

У таблиці змін не відбулося. “Кудрівка-2” вже завершила груповий етап чемпіонату Чернігівської області. Матч 9 туру проти “Ніжина” зіграли раніше, а матч проти ФК “Чернігів-Юність” не відбудеться, бо останні знялися з чемпіонату. Уже в цьому турі чернігівці не грали проти “Прогресу”. Скоріше за все команді в матчах, які залишились буде присвоєно технічну поразку.