«Кудрівка» мінімально поступилася на домашньому стадіоні.
«Кудрівка» 0:1 «Рух-2»

Склад «Кудрівки» : Следзевський, Сираш, Руденко, Сердюк, Гармаш, Чепурненко, Іващик, Скепський, Долгоп’ятов, Берко, Кулик.

Склад «Руху-2» : Герета, Герега, Дуць, Товарницький, Михальчук, Бойко, Добрянський, Рогачов, Михайлів, Непейпієв, Карабін.

У першій половині зустрічі команди обмінювались зустрічними атаками. Перевага була на стороні господарів, мʼяч під контролем, створення атак ,але довести свої атаки до логічного завершення не змогли. «Рух» в свою чергу намагався  також створювати моменти біля воріт господарів, але безрезультатно.Перший тайм завершено з рахунком 0:0.

На початку другого тайму  з передачі Михайліва  відкриває рахунок Непейпієв команда суперників попереду, рахунок 0:1. «Кудрівка» все більше входить в штрафний суперника, та шукає нагоду зрівняти рахунок. На останніх компенсованих хвилинах матчу шанс зрівняти рахунок мав Дмитро Кулик, але на жаль вище воріт. Відігратися футболісти «Кудрівки» так і не змогли, на домашньому стадіоні втрачаємо залікові 3 бали.