Важка перемога Кудрівки у Первомайську. Результати 15 туру АЧУ

МФК “Первомайськ” 0-1 ФК “Кудрівка”
Гол: Кулик Дмитро, 90+2
Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Даценко Сергій (к), Іоша Олександр, Щедраков Павло, Сердюк Мирослав – Романенко Дмитро, Порохня Андрій, Бондар Євген, Зубашівський Володимир, Волошин Назар – Грищенко Артем.
Заміни: Кулик Дмитро, Мазепа Микола, Круковець Валентин, Руденко Олександр, Сираш Микола, Тимошенко Олексій.

Важкі три очки здобули кудрівські аматори у черговому турі чемпіонату України. Перший тайм у Первомайську завершився без голів, але по моментах наша команда була ближча до взяття воріт.
У другому таймі на 66 хвилині Волошин з правого флангу робив подачу й м’яч потрапив у високо підняту руку захисника Первомайська, за що арбітр матчу повинен був призначати пенальті. На диво, цього не сталося. “Кудрівка” продовжувала атакувати, але гострі моменти були й у господарів.Майже чистий вихід сам на сам та кілька небезпечних штрафних ударів парирував голкіпер Татаренко.
Уже в доданий арбітром час наша команда здобула перемогу. Грищенко відібрав м’яч зліва біля штрафного майданчика, обіграв двох суперників та прострілив на Кулика, де Дмитро з кількох метрів у дотик пробив повз голкіпера.

У центральному матчі 15 туру “ЛНЗ” впевнено обіграло “Олімпію” 3-1.
“Вікторія з таким же рахунком перемогла “Єдність”, з якою “Кудрівці” грати наступного тижня.
“Атлет” доволі несподівано розгромив “Білу Церкву” 5-0, а міні сенсацією можна вважати гостьову перемогу “Любомира” над АФСК “Київ” 2-0.

• МФК Первомайськ 0–1 Кудрівка
  • ЛНЗ 3–1 Олімпія
  • АФСК Київ 0–2 Любомир
  • Єдність 1–3 Вікторія
  • Атлет 5–0 Біла Церква

У таблиці змін не відбулося й трійка лідерів залишилась незмінною.