22 листопада

Відбулась товариська гра між командами клубу

20 листопада відбулась товариська зустріч ірпінської та чернігівської команд “Кудрівки”. Матч пройшов на стадіоні “Чемпіон” в Ірпені.

Гра була організована у рамках підготовки чернігівської команди до матчу за Суперкубок Чернігівської області, який відбудеться 27 листопада.

Ця зустріч видалась дуже цікавою для вболівальників. Обидві команди грали в атакувальний футбол і не хотіли поступатися. У підсумку чернігівські футболісти на чолі з Бабором Олександром святкували перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі Дмитро Кулик скористався помилкою від Дмитра Проневича, перехопив м’яч у штрафному майданчику й пробив у ближній кут. А в другій половині зустрічі Євген Валько подвоїв перевагу своєї команди. Цей м’яч видався курйозним, адже ірпінські футболісти сигналізували, що м’яч покинув межі поля й готувалися до удару від воріт, але боковий арбітр не зафіксував цього.

Також протягом гри було багато небезпечних моментів (влучання в каркас воріт від обох команд), які ви можете переглянути у відео огляді.