16 жовтня

Вольова нічия у 13 турі Другої ліги

«Дружба» 0:0 «Кудрівка»

Склад «Дружби». Татаренко, Шкіндер, Юзефович, Куба, Козлов, Доронін, Порохня, Старгоус, Бандурін, Грищенко, Сомов.

Скдад «Кудрівки». Крикнін, Сердюк, Руденко, Пластун, Сираш, Коваленко, Чепурненко, Гармаш, Скепський, Берко, Долгопʼятов.

З перших хвилин гра була насичена боротьбою. Команди придивлялися один до одного. Суперники почали створювати багато небезпечних атак на наші ворота, «Кудрівка» в свою  чергу зібрано, та вміло оборонялась у власному штрафному майданчику. На 9 хвилині момент у «Дружби», на щастя  подачу  Порохні на дальній стійці ніхто не замкнув. Суперники не переставали атакувати,відзначаємо небезпечний штрафний на 32 хвилині, та жовта картка Євгену Черурненко, гравець «Дружби» пробиває потужно, але на щастя  без результатно. До  кінця першого тайму рахунок не відкрито! 

Другий тайм видався ще більш активним від обох команди. «Кудрівка» почала активніше атакувати,пресингувати, та створювати небезпечні моменти. На 51 хвилині у команди зʼявляється потенційний штрафний удар, на жаль ми ним не скористалась. У відповідь на 52 хвилині суперники провели  небезпечну атаку , яка ледь  не завершилась забитим мʼячем , відмічаємо Івана Крикніна який професійно відбив. В середині другого тайму команда зробила декілька замін, додала до гри одразу трьох атакувальних гравців, а саме : Кулика,Коваля, та Волошина. Команда навʼязувала боротьбу, та впевнено показувала свою гру лідеру сезону. До кінця другого тайму рахунок залишився не відкритим. 

Матч завершився з рахунком 0:0. 

Браво , командо! 
Огляд матчу «Дружба» – «Кудрівка»:

Післяматчеві коментарі:

14 тур зіграємо також на виїзді проти команди «Карпати-2»