Вольова перемога Кудрівки та інші результати 14 туру на Київщині

Кудрівка (Ірпінь) 2-1 Динамо (Фастів)
Голи: Продан, 76, Литовченко, 88 — Афуваре, 32.

Непрості три очки здобула наша команда у цьому матчі.

Розпочала “Кудрівка” досить непогано й створила кілька гострих моментів у першій половині тайму, але забити не змогла. Гості також мали кілька хороших атак. Спочатку гравець “Динамо” не зумів метрів з 10 влучити у ворота, а наступний момент уже був невтішним для нас. З центрального кола пройшов розрізний пас по центру, де провалилися захисники “Кудрівки” й форвард гостей реалізував вихід віч-на-віч.

Вже за кілька хвилин могли зрівняти рахунок, але Литовченко метрів з 12 пробив поруч зі стійкою воріт фастівської команди. На перерву пішли за рахунку 0-1.

2 тайм провели більш вдало, хоча “Динамо” також могло забивати. Вдалося зрівняти рахунок на 76 хвилині: Продан закрив простріл с правого флангу. А за кілька хвилин до закінчення матчу Кузьменко, Кошляк та Литовченко організували переможний гол “Кудрівки”.

• Нива 3-0 Дружба

“Нива” вдруге обіграла “Дружбу”, яка вже опустилася на 4 місце в таблиці. Оновлений “Ронін” розгромив “Городок-1998”, “Денгофф” впевнено переграв “Колос”, а “Джуніорс” здобув важкі три очки у “Сокола”.

“Кудрівка” піднялась на 5 місце після цього туру. Наступний матч команда зіграє на виїзді проти “Дружби”.