Вольова перемога Кудрівки в огляді 18 туру аматорського чемпіонату

“Кудрівка” 2-1 АФСК “Київ”
Голи: Щедраков (71), Зубашівський (76) – Счастливцев (52, пен).

Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Порохня Андрій, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Сираш Микола, Зубашівський Володимир, Валько Євген, Кулик Дмитро, Волошин Назар, – Грищенко Артем.
Заміни: Полончак Михайло, Круковець Валентин, Руденко Олександр, Бондар Євген, Романенко Дмитро, Валько Євген, Тимошенко Олексій, Бабор Олександр.

Знову безгольовий перший тайм проводить наша команда. Володіли ініціативою, але до забитого м’яча справу так і не довели.
Після перерви вийшли ще більш націленими на перемогу, зробили певні корективи у грі й почали створювати моменти. Та натомість отримали гол у свої ворота. Полончак виставив ногу в штрафній, гравець “Києва” перечепився і впав, а суддя призначив пенальті, який реалізував Счасливцев.

Зрівняли рахунок після подачі з кутового зусиллями капітана Щедракова Павла, який виграв боротьбу на “другому поверсі” та пробив повз голкіпера гостей.
А через 5 хвилин прекрасний удар у “дев’ятку” вдався Зубашівському Володимиру. Порохня прорвався по флангу та прострілив, удар був заблокований захисниками, але відлетів до Полончака, який і покотив на Зубашівського.

У підсумку 2-1 та вольова перемога, яка ще на крок наблизила команду до плей-офф.

Огляд матчу

У центральному матчі туру “Вікторія” переграла “Лівий Берег” 2-1 завдяки пенальті у доданий арбітром час. З першої спроби забити не вдалося, але боковий зафіксував, що голкіпер раніше вийшов за лінію воріт й пенальті перебили. Друга спроба виявилася вдалою.