12 квітня

Впевнена перемога Кудрівки над Юніором в огляді 2 туру чемпіонату Київщини

Кудрівка (Ірпінь) 3-1 СК Юніор (Макарів)
Голи: Піскун, 7, Кошляк, 68, Гида, 87 — Сахно, 90+3

У 2 турі чемпіонату Київщини “Кудрівка” без проблем розібралася з СК “Юніор” та здобула три очки. На початку матчу після подачі зі штрафного Ярослав Піскун відкрив рахунок у матчі й вивів нашу команду вперед. На цьому голи у першому таймі скінчилися, хоча моментів забити ще було достатньо.
Тільки у середині другого тайму “Кудрівці” вдалося подвоїти перевагу: Кошляк з лінії штрафного чудовим ударом в дотик замкнув простріл від Кубенка. Під завісу поєдинку провели атаку по лівому флангу, яка увінчалась третім голом команди. Гол на свій рахунок записав Максим Гида.
А вже у доданий арбітром час супернику вдався чудовий удар у дальній кут з під захисника, який і поставив крапку у матчі 3-1.
Огляд матчу та коментар головного тренера Олександра Протченка на відео:

Центральний матч 2 туру між “Джуніорсом” та “Нивою” завершився 1-1. “Нива” вийшла вперед у середині другого тайму й була близькою до перемоги, але за дві хвилини до закінчення основного часу пропустила.
“Дружба” розгромила “Межигір’я” 4-0, яке із середини першого тайму грало у меншості.
Ще один фаворит чемпіонату “Денгофф” на виїзді розбив фастівське “Динамо” 5-1.