01 листопада

25 тур: відомий чемпіон та призери вищої ліги на Київщині. Огляд матчу у Макарові

Лещенко Максим, “Кудрівка” (Ірпінь)

Юніор (Макарів) 1:4 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: автогол, Лещенко Максим, Проневич Дмитро(пен.), Кушнір Євген.

Наша команда видала результативний матч у передостанньому турі чемпіонату.

Цікаво, що всі п’ять голів було забито у другому таймі, хоча шанси відкрити рахунок ще в першій половині мали обидві команди. У господарів міг бути вихід віч-на-віч з Рум’янцевим після провалу в центрі нашого захисту, але суперник забарився. З футболістів нашої команди найближчим до забитого м’яча був Литовченко.

2 тайм відразу почався з забитого м’яча. Литовченко у швидкій атаці пройшов лівим флангом, віддав у центр на Іващика, а той далі на Кушніра. Євген пробив по воротах й захисник, пробуючи вибити м’яч на лінії воріт, навпаки добив його в сітку – 0:1.

Вже за хвилину потому Литовченко мав вихід сам на сам, але не реалізував його.

На 67 хвилині Микита Здоренко подарував гол “Юніору”. Захисник “Кудрівки” віддав слабку передачу назад на голкіпера і гравець суперника ним скористався – 1:1.

Знову повести у рахунку вдалося на 76 хвилині, Лещенко замкнув на ближній стійці подачу з кутового – 1:2.

На 78 хвилині Кушнір робив подачу зліва й влучив у руку захиснику суперника – це пенальті. Проневич впевнено його реалізував – 1:3.

“Юніор” відразу мав непоганий шанс зрівняти рахунок. Після подачі з кутового м’яч відскочив в район одинадцятиметрової позначки, звідки над поперечкою пробив гравець господарів.

Остаточний рахунок у матчі встановив Кушнір, реалізувавши “побачення” з голкіпером – 1:4.

Ця перемога додала 3 очки нашій команді, але у підсумку позиція залишилась незмінною.

• “Колос” Пустоварівка 3:1 “Софія” Софіївська Борщагівка

У центральному матчі “Нива” обіграла “Джуніорс” й стала чемпіоном вищої ліги цього сезону. Забити всі три голи команді вдалося в заключній половині 2 тайму. Нагадаємо, що минулого сезону чемпіоном була саме “Кудрівка”, яка цьогоріч опинилася на 5 позиції.

“Денгофф” розгромив “Динамо” й забронював собі срібло. “Дружба” сповна скористалася поразкою “Джуніорса” й також забронювала собі медалі, але бронзові.

Останній тур відбудеться найближчими вихідними, але його результати не вплинуть на положення команд у верхній частині таблиці.