27 липня

Зіграно перенесені матчі у чемпіонаті Чернігівщини

“Кудрівка-2” перед мачтем з ніжинським “Феніксом”

У Південній зоні залишалось два матчі, які потрібно було зіграти до початку 2 кола. Ще один матч перенесла команда “Кудрівка-2” вже із 2 кола у зв’язку з участю у чемпіонаті України серед аматорів. У Північній зоні був тільки один не зіграний матч.

Північна зона

• 1 тур, 14 липня – ФК “Городня” 1 : 5 ФК “Корюківка”

Південна зона

• 1 тур, 17 липня – ФК “Голд Нафта” 0 : 1 ФК “Курінь”
  • 2 тур, 24 липня – ФК “Чернігів-Юність” 3 : 1 ФК “Курінь”
  • 9 тур, 24 липня – “Кудрівка-2” 7 : 1 НФК “Фенікс-Ніжин”

“Кудрівка-2” – “Фенікс-Ніжин”: огляд

Матч “Кудрівки-2” та ніжинської команди пройшов повністю за переваги нашої команди, про що й говорить рахунок.

Розпочав погром Євген Валько вже на 2 хвилині ударом під поперечку з лінії штрафної зони.

На 10 хвилині подвоїв переваги Волошин Назар закривши простріл від Кулика.

Під кінець 1 тайму Волошин заробив пенальті, який впевнено реалізував Зубашівський.

У гостей до перерви було тільки кілька ударів з дальньої відстані, які загрози воротам “Кудрівки-2” не становили.

На 51 хвилині забиває Дмитро Кулик, який повернувся в розташування команди після травми. Вовк виборов м’яч у захисника й відпасував на Дмитра, який головою забив у порожні ворота.

63 хвилина й 5-0 на користь “Кудрівки-2”. Олександр Бабор прострілив із флангу, а Волошин оформив дубль.

75 хвилина: швидкий розіграш штрафного удару й маємо гол-близнюк за участю Бабора й Волошина. 6-0, а Назар оформив хет-трик.

Тут вже черга гостей була відзначитися голом престижу. На 79 хвилині гравець “Фенікса-Ніжина” все ж зумів пробити з меж штрафного майданчика та засмутити голкіпера нашої команди.
Варто сказати, що вцілому гості другий тайм провели краще ніж перший.

За кілька хвилин до закінчення остаточний рахунок встановив Круковець ударом із-за меж штрафної.

Всі голи та ще багато цікавих моментів можна переглянути в огляді.