09 січня

Зимова іскра. ФК “Кудрівка” громить “Атлетик”

ФК «Кудрівка» 12-0 «Атлетик»

Голи: Атаманюк І. – 7, Штакал В., Кузьменко М., Делеуров Б., Татаренко М., Порохня А.

Сьогодні відбувся матч 6-го туру чемпіонату Зимова іскра, де Кудрівка грала проти команди «Атлетик». Суперники займають останнє місце у турнірній таблиці, тож шанси на перемогу були високими.  Уже в перші 5 хвилин гри наша команда забила два м’ячі, а ближче до середини тайму і третій. Перший там закінчився 3-0 на користь Кудрівки.

Другий тайм був ще більш багатим на забиті м’ячі, кількість яких досягла у підсумку 12-ти. Атлетик за гру також мав кілька непоганих моментів для взяття воріт, але деколи гравцям не вистачало влучності, а деколи чудово грали наші голкіпери. Перша гра у новому році вийшла більш ніж вдалою.  З позитивним настроєм готуємось до наступного матчу проти команди «Кайт», який був перенесений з 2 січня на 10 січня.