23 січня

Зимова іскра: Кудрівка перемагає в матчі за перше місце в групі

ФК «Кудрівка» 6-2 «Штурм»

Голи: Делеуров Богдан – 3, Кузьменко Максим – 2, Атаманюк Ігор.

Сьогодні відбувся черговий матч чемпіонату Зимової іскри, де ФК “Кудрівка” грала проти команди “Штурм”. Обидві команди ділили перше місце в групі А, а тому матч був принциповим.

Кудрівка вийшла вперед вже на третій хвилині матчу завдяки голу Делеурова Богдана. Штурм відповів кількома хорошими атаками, але забити не вдалося. Натомість Кудрівка зуміла подвоїти перевагу: Кузьменко Максим підібрав м’яч у штрафному суперника і прицільно пробив у кут воріт. Через кілька хвилин Делеуров забив третій гол команди. Ближче до завершення тайму Штурм відіграв один гол, скориставшись помилкою нашого голкіпера. Далі сталась невелика штовханина, в результаті якої Сергій Даценко отримав червону картку. Перебуваючи в меншості змогли забити четвертий гол: Делеуров пробив головою із-за меж штрафної й перекинув голкіпера, який вийшов із воріт. Перший тайм закінчився з рахунком 4-1 на нашу користь.

Другий тайм розпочали вже в повних складах, але відразу пропустили гол й рахунок став 4-2. Через хвилину відновили перевагу в три м’ячі зусиллями Кузьменка, який оформив дубль. Команди продовжували створювати небезпечні моменти, але до забитих м’ячів справа не доходила. Тільки на останніх хвилинах матчу відзначився Атаманюк та встановив остаточний рахунок гри 6-2.

Отже, маємо чергову перемогу й тепер одноосібно лідируємо в групі А. Наступний матч заплановано на суботу 30 січня, суперником Кудрівки буде команда “Кварц”.