18 березня

Зимова іскра: підсумки турніру для команди від головного тренера Даценка Сергія

Майже тиждень тому районна команда “Кудрівки” стала чемпіоном першої ліги чемпіонату “Зимова іскра”, який проводився з грудня 2020 року у Чернігові. Головний тренер Сергій Даценко підбив підсумки турніру та поділився планами команди на майбутнє.

Чому вирішили брати участь у чемпіонаті “Зимова іскра”?

– Це хороший популярний турнір, у ньому беруть участь багато команд і ми разом з президентом клубу Романом Солодаренко також прийняли рішення взяти у ньому участь. Тим паче, що зимова пауза досить довга, її треба продуктивно заповнити, щоб футболісти мали ігрову практику та не забували чудовий минулий сезон, де команда стала чемпіонами району та володарем кубку.

Як оціните виступ команди на турнірі? Які проблеми були в ігровому плані протягом чемпіонату?

– Турнір провели на одному рівні, великих недоліків у грі команди не було. Головне – це ігрова практика та що футболісти були у полі зору тренера. План на кожну гру команда виконувала на 100%, тож в цілому грою хлопців задоволений.

Прокоментуйте індивідуальні нагороди ваших гравців? Кого б ви ще відзначили?

– За підсумками чемпіонату Ігор Атаманюк став кращим бомбардиром команди і вважаю, що кращим гравцем турніру його було визнано заслужено. Він не пропускав ігри, чудово взаємодіяв з партнерами по команді, забивав важливі голи.
Савицький Станіслав став кращим захисником турніру також цілком заслужено. Його неймовірне бажання та зарядженість на гру не можна не відзначити. Цими якостями він нівелює деякі інші свою недоліки у грі. Бажаю йому продовжувати працювати у цьому руслі та розвиватися.
Також особисто відмічу Делеурова Богдана, який провів чемпіонат на рівні з Атаманюком та був одним із лідерів на полі. Він завжди правильно налаштований на гру, також добре взаємодіє з партнерами на полі й прогресує з кожним матчем.

Який матч був найкращим на турнірі для команди, а який найгірший?

– На мою думку, кращим був матч проти команди “Штурм”. Вони чемпіони першої ліги минулого року, достатньо збалансована команда. Вважаю, що впевнено перемогли їх завдяки більшому бажанню та правильно обраній тактиці на гру.
Поганого матчу не назву, адже команда виграла всі 11 ігор. Але відмічу, що важко було проти “БРВ”. Перемогли 3-2 уже в кінці, але гра була досить рівною. На початку не змогли зіграти у свій футбол, що привело до пропущених м’ячів. Але проявили характер й зуміли здобути важливі три очки.

Які плани у команди найближчим часом?

– Будемо тренуватися та чекати поки розпочнуться звичні для нас турніри. Якщо будуть проводити весняний кубок, то зіграємо там, а якщо ні – чекаємо старт чемпіонату Менського району.